Kısa Mesaj - SMS

Sevdiklerinizle dilediğinizce mesajlaşabileceğiniz, en uygun tarifleri bulabileceğiniz TTNET Mobil ile gönlünüzce SMS atmanın keyfini çıkarın!

Kısa Mesaj - SMS

Kisaca

Cep telefonunuzdan bir başka cep telefonuna yazılı mesaj göndermenizi sağlayan SMS servisiyle sevdiklerinizle haberleşebilirsiniz. Üstelik TTNET Mobil’in birbirinden özel tarifeleriyle çok uygun fiyata dilediğinizce mesajlaşırsınız.

Siz de hemen TTNET Mobil SMS fiyatlarını inceleyin cebinizi hafifletin!

Ücretlendirme

TTNET Mobil İkisi Bir Yerde tarifesi aboneleri için her yöne SMS birim ücreti 10 Kr'tur. TTNET Mobil Her Yöne 1000 tarifesi aboneleri için her yöne SMS birim ücreti 40 Kr'tur. Yurtdışına gönderilen her mesaj 0,55TL olarak ücretlendirilir.

*Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
**Fiyatlara katma değerli servislere gönderilen SMS ücretleri dahil değildir.

Detaylar

Tüm TTNET Mobil aboneleri, yurtiçi ve yurtdışında tüm GSM abonelerine ve sabit telefonlara kısa mesaj gönderebilir ve onlardan mesaj alabilir.

Telefonunuzdan kısa mesaj göndermek için, telefon menüsünde Mesajlar bölümüne girip Mesaj Yaz veya Yeni Mesaj'ı seçin. Göndermek istediğiniz mesajınızı yazdıktan sonra Seçenekler'e girerek Gönder'i seçin. Mesajı göndermek istediğiniz telefon numarasını yazıp Tamam'a basarak mesajınızı gönderin.

TTNET Mobil SIM kartınızı telefonunuza ilk defa taktığınızda servis ayarı yapmanıza gerek kalmadan tüm ayarlar otomatik olarak cep telefonunuza gelir.

  • PAYLAŞ: