İkisi Bir Yerde Tarifesi

TTNET Mobil'den size, İkisi Bir Yerde! TTNET müşterilerine özel İkisi Bir Yerde tarifesinde
Her Yöne 200 dk + 200 SMS ayda sadece 10 TL!

Her Yöne 200 dk + 200 SMS ayda sadece 10 TL!

TTNET Mobil İkisi Bir Yerde tarifesiyle çekinmeden cepten her yöne konuşun ve SMS gönderin, gönlünüzce haberleşin.
Şimdi TTNET Mobil İkisi Bir Yerde müşterisi olursanız Her Yöne 200 dakika,200 SMS* ve 600 dakika Wifi** KDV, ÖİV ve aylık telsiz kullanım ücreti** dahil ayda sadece 10 TL!
Ayrıca TTNET Mobil İkisi Bir Yerde tarifesinde paket dakikalarınız ve SMS'leriniz bitmesi durumunda yüksek paket aşım ücretleri ödemezsiniz. Aylık paket dakikalarınız bittiğinde yurtiçi her yöne dakikası 10 Kuruş, aylık paket SMS'leriniz bittiğinde de yurtiçi her yöne SMS başına 10 Kuruş'tan ücretlendirilirsiniz.
24 ay taahhüt süresi boyunca sabit aylık ücret garantisi!

Kampanya 31.12.2014 tarihine kadar açık olacaktır.
*25 Şubat 2011 tarihinden sonra gelen aboneler için geçerlidir.
**TTNET internet hattı üzerine alınan ilk İkisi Bir Yerde tarifesi için geçerlidir.

10 TL'ye Her Yöne 200 dk ve 200 SMS*, TTNET müşterilerine özel İkisi Bir Yerde tarifesinde!

Aylık ücret Aylık Ücretsiz
Her Yöne Konuşma
Aylık Ücretsiz
 Her Yöne SMS
10TL** 200 dk  200 SMS*
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne Aylık TTNET WiFi Süresi**
10 Kr/dk 10 Kr/ SMS 600 dk

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, aylık telsiz kullanım ücreti dahil değildir.

Kampanya 31.12.2014 tarihine kadar açık olacaktır.

Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife kapsamında belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda standart cepten internet tarifesi üzerinden ücretlendirileceksiniz. Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmeleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

WAP Erişim Noktası Üzerinden Ücretlendirme 0.18TL/25KB
Internet Erişim Noktası Üzerinden Ücretlendirme 0.05TL/25KB

TTNET Mobil hatlarından yapılan 444 0 375 TTNET Mobil Müşteri Hizmetleri aramalarının, 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde TTNET Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Numara taşımaya dahil olmayan yeni numara aktivasyonlarında toplam 56,30 TL'lik Hat Açılış vergisi taksitle TTNET Mobil faturanıza yansıtılacaktır.

*25 Şubat 2011 tarihinden sonra gelen aboneler için geçerlidir.
**TTNET internet hattı üzerine alınan ilk İkisi Bir Yerde tarifesi için geçerlidir.

• Bu tarifeden TTNET müşterileri ve yakınları yararlanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
• Tarife kapsamında sunulan heryöne dakikalar, yurtiçi olmak kaydıyla diğer operatörler ve sabit hat numaralarıyla TTNET Mobil yönüne yapılan görüşmeleri kapsar.
• “SES”, “SMS” yazıp 6000'e SMS göndererek paketinizde kalan dakika veya SMS miktarlarınızı ücretsiz öğrenebilirsiniz.
• Kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS’ler ve WiFi dakikaları fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
• İkisi Bir Yerde tarifesinden sadece kendi üzerine bir TTNET internet hattı aboneliği olan müşterilerimiz, uygun koşulları sağladıkları durumda faydalanabilmektedir. Koşullarla ilgili bilgi için lütfen tıklayınız.
• TTNET Mobil İkisi Bir Yerde tarifesinden yararlanabilmek için 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.
• Herhangi bir nedenden dolayı taahhüt süresi boyunca, aboneliğin sona erdirilmesi, tarife üyeliğinin iptal edilmesi ya da 12 aylık taahhütün bozulması durumunda; o güne kadar faydalanılan toplam indirim miktarı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak son faturaya yansıtılacaktır.
• 24 aylık taahhüdü bozan veya taahhüdü biten aboneler Liste fiyatı tarifesine geçirilir. Liste fiyatı tarifesinde Aylık ücret KDV ve ÖİV dahil 17 TL'dir. Paket aşımı dakika ve 1 SMS ücreti ise KDV ve ÖİV dahil 17 Kuruştur. Liste fiyatı tarifesinde ücretlendirme periyotları İkisi Bir Yerde tarifesindeki ile aynıdır.
• TTNET Mobil Liste Tarifesi satışa kapalıdır.
• Tarife kapsamında belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
• 25 Ekim 2011 itibariyle diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansıtılacaktır. Yeni aktivasyon sonrası ise ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansıtılacaktır.
• TTNET Mobil fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TTNET Mobil İkisi Bir Yerde Tarifesinde 24 ay taahhüt süresi biten müşteriler, müşteri hizmetleri aracılığı ile yeniden 12 ay taahhüt vererek İkisi Bir Yerde Taahhütlü Tarifesine geçiş yapabilirler. Detaylar için tıklayınız.

  • PAYLAŞ: