TTNET’ten tablet alanlara TTNET Mobil 3G ile avantajlı teklifler!

TTNET’ten tablet alanlara TTNET Mobil 3G ile avantajlı teklifler!

TTNET tablet kampanyasından faydalanan müşterilerimize özel 3G tekliflerimizle, farklı kota ve taahhüt seçenekleri sunuyoruz.

Hemen bir TTNET Satış noktasına gelin, tabletiniz ile birlikte mobil internet özgürlüğüne uygun fiyatlarla sahip olun.

TTNET Mobil 3G 1 GB Tablet Tarifesi 6 TL
TTNET Mobil 3G 4 GB Tablet Tarifesi 15 TL
Taahhüt süresi boyunca sabit fiyat
Sınırsız TTNET WiFi Dahil
Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Data hattı aktivasyonundan doğan vergiler dahil değildir.

TTNET ve Avea paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya TTNET ve Avea işbirliği ile gerçekleştirilmektedir. Mobil iletişim Avea tarafından ve Avea altyapısı ile sağlanmaktadır.

TTNET Mobil 3G 1 GB Tablet Tarifesi taahhütnamesi için tıklayınız
TTNET Mobil 3G 4 GB Tablet Tarifesi taahhütnamesi için tıklayınız
Tarifelerden sadece, TTNET tablet kampanyasından faydalanan ve bireysel TTNET Mobil aboneliği tesis eden TTNET ADSL aboneleri faydalanabilecektir.

• Abone tablet kampanyası kapsamında 1 GB yada 4 GB kotalı tarifelerden faydalanabilir. Cihaz taksit tutarı kadar taahhüt imzalanacaktır.

TTNET Tablet Kampanyası Taksit Sayısı Tercih edilen 3G kotası Tarife 3G Tarife Ücreti
24 Ay 1 GB TTNET Mobil 3G 1GB Tablet Tarifesi 6 TL
36 Ay 1 GB
24 Ay 4 GB TTNET Mobil 3G 4GB Tablet Tarifesi 15 TL
36 Ay 4 GB


• Kotayı aşan data kullanımlarında KDV ve ÖİV dahil MB başına 0,05 TL üzerinden ücretlendirilecektir.

• Mobil İnternet kullanımız için TTNET Mobil Data Hattı aktivasyonundan doğan toplam Hat açılış vergisi (44 TL) ve Telsiz Ruhsatname Ücreti (17,95 TL) 12 ay taksitle TTNET Mobil 3G Mobil İnternet faturanıza yansıtılacaktır. Ayrıca telsiz kullanım ücreti her ay faturanıza 1,50 TL olarak yansıtılacaktır.

• TTNET ADSL aboneliğinizi iptal veya devir ettirdiğiniz durumlarda veya taahhüt süresinin bitiminden sonra tarifeniz yürürlükte olan standart tarifeye geçirilecektir. (30 Aralık 2011 tarihi itibariyle yürürlükteki Standart 1 GB 3G tarifesi ayda 19 TL, Standart 4 GB 3G tarifesi ayda 29 TL’dir)

• Bu tarifeye özel olarak abonenin veri kullanımından oluşan ücretlendirmeye fatura limiti uygulanacaktır. Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır.

• Bu tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak; sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Tarife kapsamında yurtiçi SMS gönderimi 41,5 Kr /adet ile ücretlendirilecektir.

• Tarife kapsamındaki internet ve SMS kullanım hakları yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir. KKTC ve yurt dışı data kullanımlarını kapsamamaktadır.

• Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan internet kullanım hakkı her fatura döneminin sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki internet kullanımlarının kalan kısımlarını kullanamayacaklardır.

• Müşteriler ilk ay için tarife ücretini kullandıkları gün sayısı ile doğru orantılı olarak ödeyeceklerdir.

• Müşterilerimiz "KULLAN" yazıp 9495'e ücretsiz SMS göndererek paket dahilinden kullandıkları data miktarını öğrenebilirler.

• Tarife dahilinde abonelere kota sonunda otomatik bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajlar 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

• Herhangi bir nedenden dolayı taahhüt süresi boyunca, aboneliğin sona erdirilmesi, tarife üyeliğinin iptal edilmesi ya da 12 aylık taahhütün bozulması durumunda; o güne kadar faydalanılan toplam indirim miktarı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak son faturaya yansıtılacaktır.

• Sınırsız WiFi hizmeti, sadece TTNET WiFi servis noktalarında geçerlidir. TTNET WiFi servis noktalarına www.ttnetwifi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
  • PAYLAŞ: